Svet-Stranek.cz
GSM alarmy

WiFi kamery + kamerové záznamové zařízení + sety:Prodej GSM alarmů

WiFi kamery + kamerové záznamové zařízení + sety

Sestavím kamerový set dle vašich požadavků

WiFi kamera Xiaomi Yi Home

WiFi kamera Xiaomi Yi Home

Umístěte YI WiFi kameru kamkoliv do Vaší domácnosti a mějte domov pod dozorem na dosah ruky. Díky obousměrnému přenosu zvuku a skvělé kvalitě obrazu můžete komunikovat se členy rodiny, ať už jste kdekoliv.

Kvalitní obraz s HD rozlišením

YI WiFi Home Camera disponuje kvalitním snímačem a objektivem, který zajistí výborný obraz za všech světelných podmínek. Navíc v HD rozlišení, což je v této cenové kategorie spíše výjimkou. Není podstatné, kam chytrou WiFi kameru ve Vašem domě postavíte - vždy zaznamená to nejdůležitější ve skvělé kvalitě.

Noční vidění díky infračerveným LED

Noční záběry nejsou pro YI WiFi kameru žádný problém - disponuje totiž 8 infračervenými LED, které osvítí scénu pro člověka neviditelným spektrem, a kamera vidí i v noci. Může tak skvěle posloužit jako domácí chůvička nebo pro hlídání bytu ve dne i v noci.

Obousměrný přenos zvuku pro komunikaci odkudkoliv

Kamera v sobě obsahuje integrovaný mikrofon i reproduktor, díky čemuž lze skrze ni komunikovat. Jednoduše do aplikace v mobilním telefonu můžete mluvit a Váš hlas se přenese přímo do kamery. Můžete být přitom stovky kilometrů od svého domova. Díky mikrofonu v těle kamery Vám mohou Vaši blízcí z domova odpověděť. Tímto způsobem lze nejen komunikovat se členy rodiny v domě, ale i třeba hlídat a okřiknout domácího mazlíčka, který zrovna demoluje Váš nábytek.

Senzor pohybu a upozornění do mobilního telefonu

Díky aplikaci v mobilním telefonu sice můžete sledovat Váš domov kdykoliv a kdekoliv, ale většina uživatelů spíše ocení, pokud Vás kamera upozorní, až když se skutečně něco děje. Integrovaný senzor pohybu zašle upozornění do Vašeho mobilního telefonu v případě, že kamera zachytí pohyb ve Vašem domě. Ihned se tak můžete přesvědčit, zda se jedná o nezvané hosty či třeba jen Vašeho psa.

Klíčové vlastnosti

Vysoké rozlišení 720p HD
Objektiv se světelností f/2.0 produkuje jasný a ostrý obraz
111° širokoúhlý objektiv
4násobný digitální zoom zachytí všechny detaily
Inteligentní bezpečnostní hlášení
Senzor pohybu
Detekce vloupání
Obousměrný přenos zvuku - integrovaný mikrofon i reproduktor
Skvělý noční režim díky 940nm infračervenému senzoru
Integrovaný čip Wi-Fi 2,4 GHz
Možnost sledování kamery na dálku díky mobilní aplikaci
Komunikace skrze kameru a mobilní aplikaci na dálku
Micro SD až 32 Mb

Zboží skladem

Cena: 950,-
zpět na seznam zboží«